PORADY
1. Przygotowanie podłoża pod garaż.
Przygotowanie podłoża pod garaż leży po stronie kupującego.
A) Preferowanym rozwiązaniem jest wykonanie betonowej wylewki o grubości 10 cm powiększonej o minimum 20 cm z długości i szerokości do zamawianego garażu ( należy pamiętać, by zachować przekątne ) To rozwiązanie pozwoli bardzo dobrze przy kotwiczyć garaż do podłoża.
B) Można różnież wykonać stopy betonowe opc. 30x30cm, 1m gł. (ilość stóp uzależniona od wymiaru, o ilość dopytaj w dziale sprzedaży)
2. Blacha drewnopodobna, akrylowa, ocynkowana – kilka informacji
• Blacha drewnopodobna to blacha akrylowa imitująca drewno. Są na niej widoczne słoje i sęki. Dostępna jest w trzech kolorach: złoty dąb jasny, złoty dąb ciemny, orzech.
• Blacha akrylowa to ocynkowana blacha, która powlekana jest kolorami dostępnymi z palety RAL. Blachy akrylowe zabezpieczane są folią ochronną przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami bądź zarysowaniami podczas montażu. Po montażu garażu folię tę należy usunąć.
• Blacha ocynkowana grubości 0,5 mm jest pokryta warstwą cynku który chroni przed korozją.
3. Co to jest kratownica?
Kratownica służy jako wzmocnienie dachu, kiedy garaż nie posiada ściany działowej. Kratownica w zależności od garażu jest wykonywana z innych elementów.
Np garaże z blachy drewnopodobnej i akrylowej w poziomie przy szerokości 6m i więcej, posiadają kratownicę z profili zamkniętych 40x60cm.
4. Czy wymagane jest pozwolenie na postawienie garażu?
Jeśli chodzi o pozwolenie na postawienie garażu klient winien zasięgnąć informacji w Urzędzie Gminy bądź w Urzędzie Miasta.
5. Bramy garażowe
• Brama dwuskrzydłowa jest wliczona w cenę garażu. Jedno skrzydło unieruchamia się ryglami które znajdują się w dolnej i górnej części. Drugie skrzydło zaopatrzone jest w zamek z kluczem oraz rączkę do otwierania.
• Brama uchylna jest podnoszona do góry. Dzięki temu wjeżdżając do garażu mamy większą przestrzeń. Wyposażona jest w zamek oraz klamkę. W naszej ofercie bramy uchylne są dodatkowo płatne.

Istnieje również możliwość zamontowania do bramy uchylnej napędu elektrycznego. ( opcja dodatkowo płatna).
6. Kotwiczenie garażu do podłoża
Kotwiczenie garażu to przytwierdzenie konstrukcji garażu do podłoża. Kotwiczenie garażu leży w gestii kupującego. Jest jednak możliwość zamówienia garażu razem z kotwiczeniem .Usługa przytwierdzenia garażu jest dodatkowo płatna i zależy od wymiarów konstrukcji oraz podłoża do którego ma być zakotwiczony garaż.
Kotwiczenie wykonujemy tylko do wylewki betonowej lub stóp betonowych.
7. Jak zamówić garaż- kilka wskazówek
Garaż można zamówić:
• Mailowo biuro@solidne-garaze.pl
• Telefonicznie pod numerami: +48 690 690 031, +48 690 690 021
• Poprzez naszą stronę internetową www.solidne-garaze.pl
8. Płatność za złożone zamówienie
Klient zobligowany jest do zapłacenia całej kwoty w gotówce w dniu montażu garażu lub przelewem bankowym najpóźniej w dniu montażu.
9. Czy jest możliwość sprzedaży na raty?
Prowadzimy sprzedaż ratalną za pośrednictwem banku CREDIT AGRICOLE, ALIOR BANK.
10. Czy zaliczka jest wymagana?
Zaliczkę pobieramy tylko przy dużych i niestandardowych zamówieniach.
11. Gwarancja
Udzielamy rocznej gwarancji na nasze produkty. Podstawą gwarancji jest paragon lub faktura VAT.
12. Teren na jakim świadczymy usługi
Usługi świadczymy na terenie całej Polski, Czech oraz Słowacji.
13. Informacja o terminie montażu garażu
O montażu garażu powiadamiamy 3-4 dni przed przyjazdem. Informacji udzielamy telefonicznie, potwierdzając jednocześnie specyfikę i dokładne wymiary garażu. Termin realizacji zamówień z reguły wynosi od 4 do 6 tygodni. Czas ten może się wydłużyć z uwagi na dużą ilość zamówień.
Ładowanie strony.... Proszę czekać.